Search here...
0
Preču grozs
0,00 €
Vinča PRESKO Raptor 13.5-SF
Raptor 13.5 SF
481,00 €
ieskaitot PVN 21%
Piegāde: par pieejamību lūdzam zvanīt vai rakstīt
Kvalitatīva budžeta klases vinča amatieriem.
PREČU ATBILSTĪBAS PĀRBAUDE
Vienmēr pārliecināmies, ka izvēlētā prece derēs jūsu auto un mērķiem
IZVĒLIES SEV ĒRTU MAKSĀJUMU VEIDU
Banku pārskaitījums un karšu maksājumi, vai INBANK bezprocentu dalītais maksājums un līzings
30 DIENU ATGRIEŠANA BEZ RISKA
Ja preces neatbilst gaidītajam, garantējam to atgriešanu 30 dienu laikā bez jautājumiem
Kvalitatīva budžeta klases vinča amatieriem.
Komplektā ietilpst:
- alumīnija troses vadīkla
- sintētiskā trose
- vadības pults ar vadu
- bezvadu vadības pults
- troses āķis
- montāžas skrūves
- vinčas vadības bloks
Specifikācija:
| Raptor 13.5-SF | |
|---|---|
| Voltāža | 12V |
| Maksimālais vilkmes spēks | 13500 lbs / 6130 kg |
| Vadība | pults ar vadu un bezvadu tālvadības pults |
| Motors | 8 zs |
| Pārnesuma attiecība | 153:1 |
| Trose | sintētiska, 10 mm x 24 m |
| Troses vadīkla | alumīnija |
| Svars | 31 kg |
| Montāžas skrūvju attālumi | 254 x 114.3 mm |
| Izmēri | 575 x 165 x 187 mm |
Attēlam ir ilustratīva nozīme. Vinčas ārējais izskats var atšķirties no attēlā redzamā.
Raptor 13.5 SF
Parametri
- Voltāža
- 12 V
- Maksimālais vilkmes spēks
- 13000 lbs / 6130 kg
- Pārnesumattiecība
- 153:1
- Trose
- sintētiska, 5.5 mm x 12 m
Īpašas norādes
- Ražotāja kods
- Raptor 13.5 SF