Search here...
0
Preču grozs
0,00 €
Vinča PRESKO T-Rex 3.0-S
T-Rex 3.0 S
134,00 €
ieskaitot PVN 21%
Piegāde: par pieejamību lūdzam zvanīt vai rakstīt
Kvalitatīva budžeta klases vinča amatieriem.
PREČU ATBILSTĪBAS PĀRBAUDE
Vienmēr pārliecināmies, ka izvēlētā prece derēs jūsu auto un mērķiem
IZVĒLIES SEV ĒRTU MAKSĀJUMU VEIDU
Banku pārskaitījums un karšu maksājumi, vai INBANK bezprocentu dalītais maksājums un līzings
30 DIENU ATGRIEŠANA BEZ RISKA
Ja preces neatbilst gaidītajam, garantējam to atgriešanu 30 dienu laikā bez jautājumiem
Kvalitatīva budžeta klases vinča amatieriem.
Komplektā ietilpst:
- alumīnija troses vadīkla
- sintētiskā trose
- vadības pults ar vadu + bezvadu vadības pults
- troses āķis
- montāžas skrūves
- vinčas kabeļi
- universāls montāžas kronšteins
Specifikācija:
| T-Rex 3.0-S | |
|---|---|
| Voltāža | 12V |
| Maksimālais vilkmes spēks | 3000 lbs / 1360 kg |
| Vadība | pults ar vadu un bezvadu tālvadības pults |
| Motors | 1.5 zs |
| Pārnesuma attiecība | 136:1 |
| Trose | sintētiska, 5 mm x 11 m |
| Troses vadīkla | alumīnija |
| Svars | 7.5 kg |
| Montāžas skrūvju attālumi | 76 x 124 mm |
| Izmēri | 320 x 105 x 105 mm |
Attēlam ir ilustratīva nozīme. Vinčas ārējais izskats var atšķirties no attēlā redzamā.
T-Rex 3.0 S
Parametri
- Voltāža
- 12 V
- Maksimālais vilkmes spēks
- 3000 lbs / 1360 kg
- Pārnesumattiecība
- 136:1
- Trose
- sintētiska, 5 mm x 11 m
Īpašas norādes
- Ražotāja kods
- T-Rex 3.0 S