Search here...
0
Preču grozs
0,00 €
Vinča PRESKO Mammoth 20.0 H
Mammoth 20.0 H
960,00 €
ieskaitot PVN 21%
Piegāde: par pieejamību lūdzam zvanīt vai rakstīt
Kvalitatīva hidrauliskā vinča kravas auto vai traktoram.
PREČU ATBILSTĪBAS PĀRBAUDE
Vienmēr pārliecināmies, ka izvēlētā prece derēs jūsu auto un mērķiem
IZVĒLIES SEV ĒRTU MAKSĀJUMU VEIDU
Banku pārskaitījums un karšu maksājumi, vai INBANK bezprocentu dalītais maksājums un līzings
30 DIENU ATGRIEŠANA BEZ RISKA
Ja preces neatbilst gaidītajam, garantējam to atgriešanu 30 dienu laikā bez jautājumiem
Kvalitatīva hidrauliskā vinča kravas auto vai traktoram.
Komplektā ietilpst:
- Ruļļu troses vadīkla
- Tērauda trose
- manuāla vadība + bezvadu vadības pults
- troses āķis
- montāžas skrūves
- vinčas vadības bloks
- dalītājs
Specifikācija:
| Mammoth 20.0 H | |
|---|---|
| Maksimālais vilkmes spēks | 20000 lbs / 9080 kg |
| Vadība | manuāla vadība un bezvadu tālvadības pults |
| Motors | 100 cm/apgr. |
| Pārnesuma attiecība | 22:1 |
| Maksimālais eļļas spiediens | 14 Mpa |
| Eļļas plūsma | 5-60 L/min |
| Trose | tērauda, 12 mm x 26 m |
| Troses vadīkla | ruļļu |
| Svars | 69 kg |
| Montāžas skrūvju attālumi | 254 x 114.3 mm; 254 x 165.1 |
| Izmēri | 550 x 192 x 224 mm |
Attēlam ir ilustratīva nozīme. Vinčas ārējais izskats var atšķirties no attēlā redzamā.
Mammoth 20.0 H
Parametri
- Maksimālais vilkmes spēks
- 20000 lbs / 9080 kg
- Pārnesumattiecība
- 22:1
- Maksimālais eļļas spiediens
- 14 Mpa
- Eļļas plūsma
- 5-60 L/min
Īpašas norādes
- Ražotāja kods
- Mammoth 20.0 H