Search here...
0
Preču grozs
0,00 €
Vinča PRESKO Mammoth 20.0
Mammoth 20.0
724,00 €
ieskaitot PVN 21%
Piegāde: par pieejamību lūdzam zvanīt vai rakstīt
Kvalitatīva vinča kravas auto.
PREČU ATBILSTĪBAS PĀRBAUDE
Vienmēr pārliecināmies, ka izvēlētā prece derēs jūsu auto un mērķiem
IZVĒLIES SEV ĒRTU MAKSĀJUMU VEIDU
Banku pārskaitījums un karšu maksājumi, vai INBANK bezprocentu dalītais maksājums un līzings
30 DIENU ATGRIEŠANA BEZ RISKA
Ja preces neatbilst gaidītajam, garantējam to atgriešanu 30 dienu laikā bez jautājumiem
Kvalitatīva kravas auto vinča.
Komplektā ietilpst:
- Ruļļu troses vadīkla
- Tērauda trose
- vadības pults ar vadu + bezvadu vadības pults
- troses āķis
- montāžas skrūves
- vinčas vadības bloks
Specifikācija:
| Mammoth 17.0 | |
|---|---|
| Voltāža | 24V |
| Maksimālais vilkmes spēks | 20000 lbs / 9080 kg |
| Vadība | pults ar vadu un bezvadu tālvadības pults |
| Motors | 7 zs |
| Pārnesuma attiecība | 354:1 |
| Trose | tērauda, 12 mm x 30 m |
| Troses vadīkla | ruļļu |
| Svars | 54 kg |
| Montāžas skrūvju attālumi | 254 x 114.3 mm; 254 x 165.1 |
| Izmēri | 575 x 165 x 187 mm |
Attēlam ir ilustratīva nozīme. Vinčas ārējais izskats var atšķirties no attēlā redzamā.
Mammoth 20.0
Parametri
- Voltāža
- 24 V
- Maksimālais vilkmes spēks
- 20000 lbs / 9080 kg
- Pārnesumattiecība
- 365:1
- Trose
- tērauda, 12 mm x 30 m
Īpašas norādes
- Ražotāja kods
- Mammoth 20.0