64,00 €
ieskaitot PVN 21% Piegādes laiks 3-4 dienas

ARB BASE Rack trapu turētājs

ARB
ARB 1780310

Trapu turētājs ir 4 detaļu stiprinājumu komplekts, kas ir vienlīdz piemērots lietošanai ar TRED Pro un MaxTrax stiprinājuma sistēmām.

1 Vienība
  ĒRTAS PIEGĀDES IESPĒJAS

Saņem bezmaksas piegādi pirkumiem no 100 EUR.

  DROŠI MAKSĀJUMI

Droša maksājumu apstrāde, izvēloties jebkuru maksājumu veidu.

  PASŪTI BEZ RISKA

Garantējam preču atgriešanu 30 dienu laikā bez jautājumiem.

Unikālais BASE Rack profils stiepjas gan pa visu BASE Rack perimetru, gan gar katru iekšējā profila malu, nodrošinot bezgalīgas montāžas un stiprināšanas iespējas. Turklāt atšķirībā no tradicionālajiem jumta bagāžnieka profiliem, BASE Rack profils neuzkrāj putekļus un netīrumus. Katrs BASE Rack piederums vai stiprinājums tiek piestiprināts bagāžniekam ar vienkāršu skavas stiprinājumu, tai skaitā arī lielākiem piederumiem, tādiem kā, Hi-Lift domkratam, kravas novietošanas rullīšiem, trapiem un pat īpaši BASE Rack pielāgotam LED Bar.

Kad esat iestidzis smiltīs, jūs noteikti vēlaties ātri piekļūt trapiem, lai varētu turpināt savu braucienu. Trapu turētājs ir 4 detaļu stiprinājumu komplekts, kas ir vienlīdz piemērots lietošanai ar TRED Pro un MaxTrax stiprinājuma sistēmām. FUNKCIJAS

Ļauj viegli piestiprināt trapus pie BASE Rack bagāžnieka Var piestiprināt pie bagāžnieka profila jebkurā vietā. Izgatavots no pret koroziju izturīga tērauda. Izmantojams kopā ar trapu ražotāja montāžas aprīkojumu. Piemērots lietošanai ar ARB TRED Pro un MaxTrax (konkrētajam produktam paredzētais montāžas aprīkojums tiek pārdots atsevišķi).

 

ARB 1780310
1 Vienība

Īpašas norādes

ean13
9332018068798
MPN
1780310
Citas preces kategorijā ( 16 citas preces šajā kategorijā )
THEME OPTIONS

Panel Tool