Preču atgriešana un atteikuma tiesības

Autoadventure.lv komanda cenšas nodrošināt saviem klientiem vislabākās preces un iepirkšanās pieredzi. Mēs saprotam, ka dažreiz var būt nepieciešams atgriezt vai apmainīt preci. Lai padarītu šo procesu pēc iespējas vienkāršāku un pārskatāmāku, mūsu klientiem esam izstrādājuši šādu atgriešanas politiku.

Atgriešanas tiesības

Ir iespējams atgriezt vai apmainīt iegādātās preces 30 dienu laikā no piegādes datuma, ja tās atbilst šādiem kritērijiem:
- Prece ir nelietota un oriģinālajā iepakojumā;
- Tā ietver visas atzīmes, etiķetes, instrukcijas un komplektējošos piederumus;
- Prece neietilpst nevienā no minētajām neatgriežamajām kategorijām.

Klients ir atbildīgs tikai par preču vērtības samazināšanos, ja preces izmantotas nevis tāpēc, lai konstatētu šo preču veidu, īpašības un darbību, bet citos nolūkos. Prece pārbaudes nolūkos lietojama tiktāl, ciktāl to būtu iespējams izdarīt mūsu veikalā-salonā.

Neatgriežamas preces

Dažas preces nav atgriežamas, tostarp, bet ne tikai:
- Lietotas, pārveidotas vai bojātas preces;
- Preces, kas pērkot bija ar norādi kā "Gala izpārdošana" vai "Neatgriežamas";
- Pēc speciāla pasūtījuma sūtītas preces;
- Preces, kas neatbilst Atgriešanas tiesībās norādītajiem atbilstības kritērijiem.

Preču atgriešanas process

Lai uzsāktu atgriešanu vai apmaiņu, lūdzu, veic šīs vienkāršās darbības:
- Sazinies ar mūsu klientu atbalsta komandu e-pastā un norādi pasūtījuma numuru, atgriešanas iemeslu un informāciju par preci(-ēm), kuru(-as) vēlies atgriezt;
- Mūsu klientu atbalsta komanda palīdzēs veikt atgriešanas procesu, tostarp vajadzības gadījumā nodrošinās atgriešanas etiķeti ar izdrukātu pasūtījuma apstiprinājumu;
- Rūpīgi un droši iesaiņo atgriežamo preci(-es), ieskaitot visus piederumus un oriģinālo iepakojumu;
- Pievieno atgriešanas etiķeti, un nosūti sūtījumu mums (Auto Adventure SIA) atpakaļ uz adresi Ziedleju iela 2, Mārupe, LV-2167, Latvija, izmantojot uzticamu kurjera pakalpojumu vai personīgi.

Atmaksa un apmaiņa

Kad būsim saņēmuši un pārbaudījuši atgriezto preci(-es), mēs veiksim naudas atmaksu vai preču apmaiņu. Ir spēkā šādi nosacījumi:
- Atmaksa tiks veikta standarta gadījumos 3 darba dienu laikā (atsevišķās situācijās līdz 14 darba dienām), izmantojot to pašu maksājuma veidu, kas tika izmantots pirkuma laikā;
- Piegādes izmaksas arī tiks atmaksātas, izņemot gadījumus, kad nebija izvēlēts lētākais iespējamais piegādes veids.Atgriežot daļu Preču no viena pasūtījuma, piegādes izmaksas tiks atmaksātas tādā gadījumā, ja pārējām šī pasūtījuma Precēm atsevišķi, būtu piemērots zemāks tarifs, nekā pērkot kopā ar Precēm, kas tiek atgrieztas, un tādā apmērā, kas ir vienāds ar tarifu starpību;
- Preču apmaiņa būs atkarīga no produktu pieejamības. Ja vēlamā prece nebūs pieejama, mēs piedāvāsim naudas atmaksu.

Atgriešanas piegādes izmaksas

Klients ir atbildīgs par preces(-ču) atgriešanas izmaksām, izņemot gadījumus, kad atgriešana notiek mūsu vainas dēļ. Šādos gadījumos mēs segsim atgriešanas piegādes izmaksas.

Bojātas vai preces ar defektiem

Ja saņem bojātu preci, vai tādu, kurai ir ražošanas defekti, lūdzu, nekavējoties sazinies ar mūsu klientu atbalsta komandu. Mēs strādāsim, lai problēmu ātri atrisinātu, veicot apmaiņu vai naudas atmaksu, atkarībā no produkta pieejamības un klienta vēlmēm.

Kontaktinformācija

Ja Tev ir kādi jautājumi vai nepieciešama palīdzība saistībā ar atgriešanu, lūdzu, sazinies ar mūsu klientu atbalsta komandu sūtot e-pastu uz vai pa kontakttālruni 2800 6617.

Izmaiņas šajā politikā

Mēs paturam tiesības jebkurā laikā atjaunināt un pārskatīt šo atgriešanas politiku. Jaunākā versija tiks publicēta mūsu vietnē. Lūdzu, pārskati šo politiku pirms atgriešanas.

Paldies, ka izvēlējies “Auto Adventure”. Mēs novērtējam Tavu uzticību mūsu precēm un pakalpojumiem, un mēs esam apņēmušies nodrošināt augstu apmierinātību ar katru pirkumu.

THEME OPTIONS

Panel Tool