Piegādes iespējas

"Auto Adventure" nodrošina bezmaksas piegādi pirkumiem virs 100 Eur!*

Pakas ar precēm, kuras ir mūsu Latvijas noliktavā, parasti tiek nosūtītas tajā pašā vai nākamajā darba dienā pēc maksājuma saņemšanas. Preces, kuras ir mūsu pārstāvēto ražotāju Eiropas noliktavās, parasti varam piegādāt 7-14 dienu laikā. Savukārt, par precēm, kas ceļo no ražotāju rūpnīcām uz pasūtījuma, informēsim katru klientu individuāli. Ja piegādes laiks neapmierinās, atgriezīsim pirkuma maksu bez iebildēm.

Apmaksājot pasūtījumu, Tev ir iespēja izvēlēties no vairākām opcijām - izņemt mūsu veikalā, kādā no DPD Latvija vai Omniva pakomātiem (ja prece neietilpst pakomāta nodalījumā, šī iespēja pie apmaksas nebūs pieejama) vai saņemt ar kurjeru. Neatkarīgi no izvēlētās piegādes izvēles, sniegsim saiti, lai izsekotu savu sūtījumu tiešsaistē.

Piegādes maksa ietver apstrādes un iepakošanas maksu, kā arī piegādes servisa izmaksas. Mēs iesakām vairākas preces grupēt vienā pasūtījumā. Mēs nevaram grupēt divus atsevišķus pasūtījumus, kas iesniegti atsevišķi, un sūtīšanas maksa tiks piemērota katram no tiem. "Auto Adventure" neatbild par bojājumu risku transportēšanas laikā, taču trauslo priekšmetu aizsardzībai pakojot tiek pievērsta īpaša uzmanība.

Kastes ir pietiekami lielas, un preces ir labi aizsargātas.

*Atsevišķām precēm ar nestandarta gabarītiem un svaru, bezmaksas piegāde nav iespējama.

THEME OPTIONS

Panel Tool