Vakances

Pievienojies auto tūrisma un 4x4 entuziastu komandai

"Auto Adventure" ir pasaulē vadošo ražotāju auto tūrisma un 4x4 daļu izplatītājs. Lai gan mēs šobrīd koncentrējamies uz sava veikala-demo zāles un interneta veikala attīstību Latvijā, piedāvājot sortimentā jau vairākus tūkstošus dažādu preču un auto daļu, mūsu uzmanība tiek pievērsta tālākai attīstībai un komandas veidošanai. Mūsu komanda ir mūsu lielākā vērtība.

Seko līdzi aktuālajām vakancēm, kuras publicējam šeit un mūsu sociālo tīklu kontos, taču esam atvērti pieteikumu saņemšanai arī kad nav atvērtas aktuālas brīvas vakances. Iespējas strādāt pie mums ir gan klientu apkalpošanā un pārdošanā, informāciju tehnoloģijās, mārketingā un komunikācijā, e-komercijas attīstībā, piegādes ķēžu veidošanā, gan uz vietas, gan hibrīda režīmā un attālināti. Esam atvērti dažādām sadarbības formām (pilnas vai daļējas slodzes algots darbs, projekti, u.c.). Strādājot pie mums, pasaule patiešām ir jūsu sirdslieta.

Esam gatavi dot iespējas ambicioziem cilvēkiem arī ar nelielu pieredzi, bet kaislību uz auto tūrismu un 4x4 tematiku, un augt gan personīgi, gan profesionāli. Strādājot ar mums, Tu iegūsi ne tikai darbu, bet arī domu biedrus, kas atbalstīs, jo, ja Tu sasniedz rezultātus, arī mēs sasniedzam.

THEME OPTIONS

Panel Tool