Lietošanas noteikumi

“Auto Adventure” SIA, reģistrācijas Nr. 40203477837, adrese:Baložu 3/3a, Jūrmala, LV-2008, Latvija, turpmāk – internetveikals – nodrošina mājas lapā www.autoadventure.lv pieejamo saturu un sniedz preces/pakalpojumus saskaņā ar zemāk izklāstītajiem Lietošanas noteikumiem. „Klients”, „jūs”, „jūsu” attiecas uz jums — personu, kura piekļūst šai tīmekļa vietnei un piekrīt Lietošanas noteikumiem. „Uzņēmums”, „Mums”, „Mēs” „Mūs” attiecas uz Auto Adventure. „Puse”, „Puses” vai „Mēs” attiecas gan uz Klientu, gan uz mums, taču vienlaikus var attiekties gan Klientu, gan uz mums. Ja viens vai vairāki Distances līguma noteikumi ir spēkā neesoši vai tos padarījusi par spēkā neesošiem kāda tiesas vai uzraudzības iestāde, tas neatceļ pārējo šī līguma noteikumu spēkā esamību.

1. Vispārīgie noteikumi

Ja patērētājs, izmantojot mājas lapas starpniecību iegādājas preces, tad šāda savstarpēja vienošanās tiek uzskatīta par Distances līgumu un ir pakļauta Latvijas Republikas tiesību normām, kas regulē distances līgumu tai skaitā, bet ne tikai, Latvijas Republikas „Patērētāju tiesību aizsardzības likums”, Latvijas Republikas Ministru Kabineta noteikumiem „Noteikumi par distances līgumu” u.c. Pirms pasūtījuma veikšanas lūdzam izlasīt un pārliecināties, ka saprotat šos noteikumus.

Prece, kas redzama mūsu tīmekļa vietnē, nenozīmē, ka produkts ir pieejams, kā arī negarantē, ka produkts vienmēr ir pieejams. Mēs paturam tiesības jebkurā laikā pārtraukt preces pārdošanu.

Mēs paturam tiesības mainīt noteikumus pēc nepieciešamības un iepriekš nebrīdinot. Lietošanas noteikumu versija, kas attiecas uz jūsu pasūtījumu, ir tā versija, kas bija aktuāla un pieejama vietnē pasūtījuma veikšanas brīdī.

Mums ir ļoti svarīgs jūsu privātums, un tas kā aizsargājam lietotāju datus. Mēs vienmēr apstrādājam personas datus saskaņā ar spēkā esošajiem tiesību aktiem, un mūsu privātuma politika ir atjaunināta saskaņā ar Vispārīgo datu aizsardzības regulu (VDAR), kas stājās spēkā 2018. gada 25. maijā. Lai iepazītos ar to un iegūtu vairāk informācijas par to kā mēs apstrādājam jūsu personas datus, lūdzu, skatiet mūsu privātuma politiku.

2. Pirkumu veikšana

Interneta veikalā pārdoto produktu cenas un specifikācija ir norādītas blakus produktiem.

Lai veiktu pasūtījumu, pievienojiet vēlamos produktus iepirkumu grozam. Aizpildiet visus nepieciešamos laukus un izvēlēties piemērotāko piegādes veidu. Pasūtījuma kopējās izmaksas ar piegādes variantiem pēc tam tiek parādītas uz ekrāna. Veiciet pirkuma apmaksu, lai pabeigtu pasūtījumu. Pēc pirkuma veikšanas, mēs jums e-pastā nosūtīsim pasūtījuma apstiprinājumu.

Pirkuma distances līgums skaitās noslēgts tikai tad, kad mēs esam apstiprinājuši jūsu pasūtījumu un kad esat saņēmis pasūtījuma apstiprinājumu no mums uz e-pastu. Mēs ļoti iesakām saglabāt šo pasūtījuma apstiprinājumu, ja jums būs nepieciešams sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu. Jūs varat atcelt savu pasūtījumu, līdz tā apstiprināšanai no mūsu puses. Ja pasūtījums tiek atcelts, mēs atmaksāsim visus jūsu veiktos maksājumus vai maksājumus, ko jūsu vārdā veicis kredītkartes/debetkaršu uzņēmums saistībā ar pasūtījumu.

Ja mēs neverēsim piegādāt jūsu pasūtītās preces ar vienu piegādes reizi, un pasūtījums tiks sadalīts vairākos sūtījumos, tad no jums netiks iekasēta maksa par šīm papildus piegādēm.

3. Cenas un apmaksas noteikumi

Saskaņā ar normatīvajiem aktiem, mūsu vietnē norādītās cenas ietver PVN. Norēķinu valūta vietnē ir eiro. Akcijas cenas attiecas tikai uz akcijas produktiem, kas ir noliktavā. Akcijas piedāvājumus un preces ar atlaidēm nedrīkst apvienot ar atlaižu kodiem. Ja atlaižu kods ir aktivizēts kombinācijā ar citu atlaides kodu vai ar vienu vai vairākām jau atlaidēm precēm, kas vēl vairāk pazeminātu preces cenu, mums ir tiesības iekasēt no klienta atbilstošo summu pēc šiem noteikumiem. Mēs paturam tiesības atsaukt īpašos piedāvājumus un atlaides jebkurā laikā un bez iepriekšēja brīdinājuma.

Mūsu klientiem ir vairākas pirkumu apmaksas iespējas, kā piemēram, rēķins, priekšapmaksa, dalītie maksājumi, karšu norēķini, un citi. Tās būs norādītas pie preces un apmaksas veikšanas logā.

Pirkumu iespējams apmaksāt izvēloties sekojošas maksājumu metodes, ko nodrošina maksājumu platforma EveryPay:

Latvijas internetbanku maksājumi: Swedbank, SEB, Citadele un Luminor
Visa/Mastercard karšu maksājumi
PayPal un Apple Pay maksājumu sistēmas
NB! Izmantojot internetbanku apmaksas metodi, apstipriniet pasūtījumu un noklikšķiniet uz pogas “Atgriezties pie tirgotāja”.

Personas dati, kas nepieciešami maksājumu veikšanai, tiek nodoti licencētai maksājumu iestādei AS SEB banka.

Līgums stājas spēkā līdz ar veiksmīgu maksājumu uz internetveikala bankas kontu. Ja kādu iemeslu dēļ pasūtījumu izpildīt nebūs iespējams, Pircējs par to tiks informēts un samaksātā summa tiks atmaksāta pēc iespējas ātrāk, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc paziņojuma saņemšanas.

Lai veiktu pasūtījumu, jums ir jānorāda derīga un pareiza e-pasta adrese. Ja mainās jūsu e-pasta adrese, jums ir nekavējoties par to jāinformē mūs. Lūdzu, ņemiet vērā, ka Auto Adventure patur tiesības nosūtīt maksājuma pieprasījumus uz norādīto e-pasta adresi.

4. Piegādes noteikumi

Auto Adventure cenšas izsūtīt pasūtījumus pēc iespējas ātrāk un tādā secībā, kādā mēs tos saņemam. Interneta vietnē www.autoadventure.lv pasūtītās preces tiek piegādātas Latvijas teritorijā. Iegādātās preces tiek piegādātas izmantojot: pakomātu partneri, kurjerpastu, vai personīgi saņemot. Visas nodevas un nodokļus, kas jāsamaksā, lai saņemtu sūtījumu piegādes galamērķī ir jāsedz Pircējam. Piegādes izmaksas tiek parādītas, pirms pasūtījuma apstiprināšanas. Iegādātās preces tiek nogādātas Pircēja norādītajā adresē 3-10 darba dienu laikā. Izņēmuma gadījumos, piemēram, reklāmas kampaņu un liela pasūtījumu skaita periodu laikā, mēs nevaram garantēt parasto piegādes laiku. Šādos gadījumos mums ir tiesības nosūtīt preces līdz 45 kalendāra dienām, par to informējot klientu. Ja jūsu pasūtījums tiek aizkavēts un kavēšanās jums kā pircējam ir ļoti svarīga, jums ir tiesības atcelt pirkumu.

Pasūtījumā jānorāda pareiza un pilnīga adrese. Mēs nevaram garantēt iespēju mainīt šo informāciju pēc pirkuma pabeigšanas. Klients ir pilnībā atbildīgs par jebkādām piegādes kļūdām, kas radušās informācijas trūkuma vai piegādes adreses kļūdu dēļ pasūtījuma informācijā. Pieejamās piegādes metodes varat atrast apmaksas veikšanas logā un mūsu vietnes apakšējā joslā.

5. Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, bez iemesla norādīšanas. Atteikuma tiesības nav piemērojamas, ja Pircējs ir juridiska persona.

Auto Adventure garantē pilnu pirkuma vērtības atmaksu par atgrieztajām precēm, ja visas preces tiek atgrieztas tādā pašā stāvoklī, kādā tās jums tika piegādātas. Lai izmantotu 14 dienu atteikuma tiesības, preces drīkst izmantot tikai tām paredzētajiem mērķiem, patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā. Ja preces tiek nepiemēroti izmantotas vai bojātas, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums, vai, ja tās iepakojums ir būtiski bojāts, internetveikalam ir tiesības samazināt atmaksājamo summu atbilstoši preces vērtības samazinājumam.

Lai izmantotu atteikuma tiesības, jums jāiesniedz atteikuma veidlapu, kuru iespējams atrast šeit: (saite uz atteikuma veidlapu) nosūtot to uz e-pasta adresi info@autoadventure.lv 14 dienu laikā pēc preču saņemšanas. Preces atpakaļsūtīšana ir bez papildus maksas.

Pircēja pienākums ir bez kavēšanās, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc atteikuma veidlapas nosūtīšanas internetveikalam, atgriezt Pārdevējam Preces. Pēc atpakaļ nosūtīto preču saņemšanas internetveikals nekavējoties, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā, atmaksā visus no pircēja saņemtos maksājumus pamatojoties uz Distances līgumu.

Pārdevējam ir tiesības aizturēt maksājumu līdz brīdim, kamēr nav saņēmis no Pircēja Preces vai preču atgriešanas apliecinājumu. Ja pircējs ir izvēlējies citu sūtīšanas veidu nekā lētāko internetveikalā piedāvāto sūtījumu veidu, internetveikalam nav pienākums kompensēt pārsniegtās sūtījuma izmaksas. Ja Klients, atgriežot preces, neievēro šajos Noteikumos aprakstītos nosacījumus, mums ir tiesības papildus naudas atmaksas samazināšanai atbilstoši atgriežamās preces vērtības samazinājuma pakāpei, iekasēt no klienta neatbilstošas atgriešanas maksu.

Internetveikals nav atbildīgs par kavēšanos ar saistību izpildi vai to nepildīšanu, vai cita veida neizpildi, kas radusies tādu apstākļu un šķēršļu dēļ, kuri ir ārpus internetveikala saprātīgas kontroles.

Internetveikals patur tiesības atteikties pārdot preces un pieprasīt preču atgriešanu no Pircēja, ja internetveikalā norādītā cena ir ievērojami mazāka par tās tirgus cenu kļūdas dēļ.

6. Patērētāja tiesības par līgumam neatbilstošu preci

Internetveikals ir atbildīgs par Pircējam pārdoto preču neatbilstību līguma noteikumiem vai trūkumiem kas radusies 6 mēnešu laikā pēc preču piegādes dienas klientam, vai bijusi piegādes brīdī, ja šāds pieņēmums nav pretrunā ar lietas īpašībām vai trūkumu. Pircējam ir jāinformē Pārdevējs par preču neatbilstību nekavējoties, 2 mēnešu laikā pēc tās konstatēšanas, t.i., jāiesniedz sūdzība. Pircējs var iesniegt sūdzību, sazinoties ar internetveikalu, rakstot uz info@autoadventure.lv.

Gadījumā, ja transportēšanas laikā rodas bojājumi, nekavējoties pēc to atklāšanas, ne vēlāk kā 2 dienu laikā pēc sūtījuma(-u) saņemšanas, par to jāziņo mūsu klientu apkalpošanas dienestam. Lūdzu, nofotografējiet bojājumus un nosūtiet tos mūsu klientu apkalpošanas dienestam. Kad būsiet vienojušies ar klientu apkalpošanas dienestu par transportēšanas bojājumu atzīšanu un pretenzija apstiprināta, mēs nosūtīsim preces aizvietošanai, ja tās būs pieejamas un noliktavā.

Internetveikals nav atbildīgs par defektiem, kas radušies pēc preču piegādes Pircējam. Ja iegādātajām precēm ir trūkumi, par kuriem ir atbildīgs Pārdevējs, Pircējam ir tiesības pieprasīt preču trūkumu novēršanu vai apmaiņu pret jaunām precēm bez maksas .

Ja preces nav iespējams labot vai nomainīt, Pārdevējs atdod Pircējam visus Distances līgumā paredzētos maksājumus. Pārdevējs uz patērētāja sūdzību sniedz rakstisku atbildi 15 dienu laikā.

7. Garantijas noteikumi

Jums ir likumīgas tiesības iesniegt pretenzijas, ka precei ir trūkumi. Ja esat saņēmis preci, kas ir saplēsta vai bojāta, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu. Visiem produktiem, kas iegādāti www.autoadventure.lv, ir pieejama ražotāja garantija. Klientam ir iespēja iesniegt pretenziju par neatbilstošu preci 24 mēnešu laikā no preces piegādes brīža. Ja jūs šajā periodā neesat iesniedzis pretenziju, jūsu garantijas tiesības ir zaudētas.

Ja neesat pārliecināts, vai konkrētajam produktam ir defekts, uz kuru attiecas garantija, lūdzu, sazinieties ar klientu apkalpošanas dienestu.

Ja preces defektu apstiprina mūsu klientu apkalpošanas dienests, mēs būsim atbildīgi par atgriešanas piegādi, ja vien aizpildīsiet atgriešanas veidlapu. Jūs kā klients esat atbildīgs par nosūtīto preču stāvokli, tāpēc, lūdzu, noteikti iesaiņojiet visas preces labi un droši. Ja garantija tiek nodota tālākai izskatīšanai ražotājam, process var aizņemt līdz 3 mēnešiem, kā laikā tiek pārbaudīts vai ir konstatējams ražošanas defekts.

Apstiprinātas pretenzijas gadījumā jūs varat samainīt preci, vai saņemt veikto maksu par preci saskaņā ar visiem piemērojamajiem tiesību aktiem un attiecīgajām vadlīnijām. Auto Adventure nesedz nekādas papildus izmaksas, kas radušās nepareiza pasūtījuma vai produkta gadījumā, kā arī neatbilstošas montāžas vai ekspluatācijas rezultātā.

8. Preču krāsa, gabarīti un svars

Mēs vienmēr cenšamies pēc iespējas precīzāk parādīt mūsu produktu īpašības un parametrus. Tomēr krāsa, ko redzat mūsu vietnē, var būt atkarīga no jūsu ierīces ekrāna; mēs nevaram garantēt, ka jūsu ierīce spēj vizuāli pareizi atveidot produktu krāsas.

Auto Adventure neuzņemas atbildību par produktu krāsām un izskatu, kas attēlots attēlos sociālajos medijos, jo šie attēli var būt rediģēti.

Mūsu vietnē norādītie tehniskie parameti, izmēri un svars produktiem ir to ražotāju publiskotās vērtības. Tās tiek norādītas, lai sniegtu jums labāku priekšstatu par produkta piemērotību, taču nav galīgas garantijas, ka tie atbilst faktiskajai precei.

9. Pircēja personas datu apstrāde

Internetveikals apstrādā tikai tos personas datus, kurus pircējs ir ievadījis pie preču pasūtīšanas, kā piemēram, vārds, uzvārds, e-pasts u.c.

Internetveikals nodod personas datus transporta pakalpojumu sniedzējam/iem, lai nodrošinātu preču piegādi.

Ja Jūs esat nepārprotami piekritis saņemt mūsu mārketinga paziņojumus, tostarp jaunumus, mēs laiku pa laikam varam sazināties ar Jums nosūtot informāciju par mūsu pakalpojumiem un jaunākajiem piedāvājumiem. Šajā nolūkā mēs varam apstrādāt Jūsu e-pasta adresi, kuru norādījāt, pierakstoties mārketinga komunikācijai. Pircējam ir iespēja atteikties no mārketinga paziņojumiem, paziņojot par to mums, rakstot uz info@autoadventure.lv.

10. Strīdu izšķiršanas kārtība

Jautājumos, kas nav atrunāti šajos noteikumos un nosacījumos, Pircējs un Pārdevējs apņemas ievērot Latvijas Republikā spēkā esošos normatīvos aktus.

Puses visus starp Pārdevēju un Pircēju radušos strīdus risina savstaprēju sarunu vai sarakstes ceļā. Ja strīdu neizdosies atrisināt sarunu vai sarakstes veidā, Puses strīdu risinās Latvijas Republikas tiesā, ievērojot LR normatīvos aktus. Strīdus starp Pircēju (patērētāju) un Pārdevēju var nodot risināšanai Patērētāju tiesību aizsardzības centrā vai Latvijas Republikas tiesā.

Pircējam ir tiesības vērsties arī Eiropas Savienības strīdu izšķiršanas iestādēs.

11. Force Majeure

Mēs neesam atbildīgi par mūsu noteikumos noteikto saistību neizpildi, ja šāda neizpilde ir radusies apstākļu dēļ, kurus mēs nevarējām kontrolēt, vai ja šādi apstākļi kavē darbību vai padara izpildi nepamatoti apgrūtinošu. Šādi apstākļi ietver, bet ne tikai, kara aktus, blokādes un embargo, nemierus, ugunsgrēkus, dabas katastrofas, kodolavārijas un/vai sabotāžu.

Mūsu maksimālā atbildība pret jums par jebkādiem zaudējumiem vai bojājumiem, kas radušies saistībā ar jūsu pasūtījumu Auto Adventure vietnē, ir limitēta līdz jūsu pasūtījuma kopējai pirkuma summai.

12. Autortiesību aizsardzība

Visas intelektuālā īpašuma tiesības, piemēram, preču zīmes un autortiesības vietnē www.autoadventure.lv, sarakste, mārketinga materiāli, pieder “Auto Adventure” SIA. Jebkāda www.autoadventure.lv vai tā satura izmantošana, tostarp visa satura vai tā daļu kopēšana vai glabāšana, izņemot personiskai, nekomerciālai lietošanai, ir stingri aizliegta bez nepārprotamas Auto Adventure atļaujas un atsauces izvietošanas.

THEME OPTIONS

Panel Tool