162,00 €
ieskaitot PVN 21%

OLD MAN EMU Nitrocharger Sport amortizators 60042

Old Man Emu
OME 60042

Izstrādājot Old Man Emu Nitrocharger Sport amortizatorus, inženieri pielāgo amortizatoru vārstus, lai tie darbotos ar dažādas cietības atsperēm, kā rezultātā katram auto modelim bieži ir pieejamas vairāki amortizatoru veidi.

  ĒRTAS PIEGĀDES IESPĒJAS

Saņem bezmaksas piegādi pirkumiem no 100 EUR.

  DROŠI MAKSĀJUMI

Droša maksājumu apstrāde, izvēloties jebkuru maksājumu veidu.

  PASŪTI BEZ RISKA

Garantējam preču atgriešanu 30 dienu laikā bez jautājumiem.

Paredzēti automašīnām: Toyota Hilux ( 1997-2004 )

Uzstādīšanas vieta: Priekšā

Paredzēti liftam: Nav informācijas

Savietojami ar torsioniem: 303003   

Izstrādājot Old Man Emu Nitrocharger Sport amortizatorus, inženieri pielāgo amortizatoru vārstus, lai tie darbotos ar dažādas cietības atsperēm, kā rezultātā katram auto modelim bieži ir pieejamas vairāki amortizatoru veidi. Old Man Emu Nitrocharger Sport ir divu cauruļu konstrukcija ar ārējo korpusu, kas nodrošina iekšējo komponentu aizsardzību bezceļa apstākļos. Izmantojot jaunākos sasniegumus amortizatoru tehnoloģijā, Nitrocharger Sport ir visprecīzāk pielāgotais 4 × 4 amortizators tirgū.

ĪPAŠĪBAS

 • 35MM DIVU CAURUĻU KONSTRUKCIJA; Nodrošina lielāku eļļas daudzumu dzesēšanai un ilgstošu vārstu darbību, un izturīga 1,6 mm korpusa konstrukcija aizsargā svarīgās iekšējās sastāvdaļas no bojājumiem.
 • 18MM RŪDĪTS HROMA VIRZUĻA STIENS; Pietiekami izturīgs, lai izturētu jebkuru slodzi un skarbus apstākļus.
 • TRĪSLŪPU KONTROLES VĀRSTA EĻĻAS BLĪVE – MK2; Jaunākās tehnoloģijas eļļas blīvējuma konstrukcijā – fiziski lielākas ar daudziem uzlabojumiem, eļļas un gāzes noturību pret karstumu, lai tas spētu darboties pat vissmagākajos apstākļos.
 • AR TEFLONU IMPREGNĒTA, ZEMAS BERZES STIEŅA VADĪKLA; Jaunākais stieņa vadīklas konstrukcijas uzlabojums vēl vairāk samazina siltuma uzkrāšanos un saglabā veiktspēju.
 • AR TEFLONU PĀRKLĀTS BRONZAS STIEŅA GREDZENS; Jauns komponents, kas nodrošina saskanīgu un vienmērīgu veiktspēju, nodrošinot ciešu un vienmērīgu virzuļa kāta un stieņa vadīklas piegulšanu.
 • MULTI DEFLEKTĪVO DISKU VĀRSTU SISTĒMA; Unikāla un jauna vārstu sistēma, kas aprīkota ar vairāku disku vārstu vadību amortizatora pamatnē un abās virzuļa stieņa pusēs. Tā sniedz uzlabotu braukšanas kvalitāti un vadāmības kontroli
 • 35 MM AUGSTAS PLŪSMAS TEFLONA JOSLAS VIRZULIS; Jaunajai zemas berzes konstrukcijai ir mazāk ierobežojoša eļļas plūsma caur virzuli, tā samazina siltuma uzkrāšanos un eļļas aerāciju.
 • KATRAM AUTO MODELIM PAREDZĒTI VĀRSTI; OME amortizatoru veiktspēja stāv pāri konkurentiem, jo katrā amortizatorā ir ieguldītas daudzas stundas OME inženiertehnisko vārstu darbu, lai nodrošinātu mūsu klientiem vislabāko braukšanu un vadāmību savam transportlīdzeklim.
 • POLIETILĒNA PUTEKĻU SARGS; Triecienizturīgs, polietilēna putekļu sargs nodrošina papildu aizsardzību pret akmens šķembām.
 • SLĀPEKĻA GĀZE; Palielina temperatūras darbības diapazonu un uzlabo eļļas plūsmu caur vārstu, nodrošinot optimālu veiktspēju.
 • PAPILDU METINĀJUMI; Lai nodrošinātu izturību un uzticamību, visiem stiprinājumiem ir papildu metināšanas šuves.
OME 60042

Parametri

Aptuvenais uzstādīšanas laiks
15 min
Garums izstieptā veidā
352 mm
Garums saspiestā veidā
232 mm

Īpašas norādes

ean13
9312891030020
MPN
60042
THEME OPTIONS

Panel Tool